Z 0 na 100 do 3 sekund? Jízda Teslou je zážitek pro každého

Projížďka v Tesle

Který automobilový nadšenec by se nechtěl projet v autě od vizionáře Elona Muska. Vlastně ani nemusíte být moc velký nadšenec do aut, Tesla je prostě pojem. Tento elegantní automobil se sportovní duší má však jednu podstatnou nevýhodu – jeho pořizovací cena není zrovna nízká. Přesto existuje způsob, jak se v něm můžete povozit i vy.

Tím způsobem je zážitková jízda. V Česku působí více společností, u nichž si můžete objednat jízdu v nějakém pořádném autě, a to třeba i na závodní dráze, abyste mohli potenciál auta plně otestovat. Ne všude však mají Teslu, a když už ano, rozhodně nemohou garantovat, že jde o nejnovější model. Proto doporučujeme mrknout na Teslička.cz. Tato společnost má totiž nejširší nabídku vozů Tesla v ČR, všechny modely jsou v plné výbavě a pochází z roku 2020.

Jak probíhá zážitková jízda autem Tesla?

Přesně tak, jak si vyberete. Můžete si ji objednat jako řidič a dostat se přímo za volant, nebo jako spolujezdec, což je také skvělý zážitek. Zkušený instruktor vás proveze pořádně rychle. Za příplatek je možné do vozu vzít i další osoby, třeba manželku nebo děti, děti do 10 let dokonce úplně zdarma.

Firma auta Tesla půjčuje po celé republice, má pobočky v Praze, Brně, Olomouci, Znojmě a Neratovicích. V okolí těchto míst má také vytipované velmi pěkné trasy a silnice, na nichž si sílu vozu Tesla užijete skutečně naplno.

Jízda v Tesle
Jízda v Tesle

Jízda Teslou jako dárek pro manžela

Zážitkové jízdy na Teslička.cz objednávají různí lidé. Firma, již provozují nadšenci do elektromobilů, uspořádala už více než 1000 takových jízd. Kontaktují je ženy shánějící parádní dárek pro manžela, podnikatelé hledající zpestření na firemní akce či teambuildingové hry, Tesly však jezdí také jako svatební vozy. Rozhodně nejde jen o zážitky pro muže, mezi klienty se objevují i ženy.

Takže na co Teslu využijete vy? Láká vás klasická zážitková jízda? Hledáte originální teambuildingové aktivity? Zdá se vám Teslička.cz jako vhodná půjčovna aut na svatbu? Ceník najdete na jejich webu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..