Vybavení autolakovny – na co si dát pozor a bez čeho se neobejdete?

Lakýrník v lakovací kabině

Opravdu kvalitní lakýrenskou práci odvedete jen v profesionální lakovací kabině. Máte takovou ve své provozovně? 
Lak na automobilu, to je něco jako šaty na člověku. Mnohé prozradí i skryje. Vystihuje dokonce i charakter jeho majitele. Jde-li vám o to, aby se u vás dveře netrhly a vaši zákazníci se z vámi nalakovaného vozu doslova rozplývali blahem, vybavte se patřičným arzenálem. Tím mimo jiné je kvalitní lakovací kabina. 

Vybavujete svou první autolakovnu?

Jak by měla vypadat profesionální autolakovna? V první řadě se v ní neobejdete bez lakovací kabiny, jíž se také říká lakovací box. Ten nejenže musí splňovat veškeré hygienické, bezpečnostní normy a emisní limity, ale také samozřejmě musí vyhovovat potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Ti dnes vyžadují jen perfektně odvedenou práci, obzvláště pokud se týká exteriéru jejich vozidla. 

To nejlepší, co trh nabízí

Je-li v hledáčku vašeho zájmu prvotřídní autolakovna splňující ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy a další kritéria, projděte si nabídku brněnské společnosti Naver, s.r.o., jež se na vybavení autolakoven a dalších průmyslových provozů specializuje. V jejím portfoliu najdete zařízení vhodná pro provozy zaměřující se na aplikace široké škály nátěrových hmot stejně jako provozy se specializací na úpravy povrchů odmašťováním, tryskáním, broušením, lakováním a sušením.

Lakovací kabina
Lakovací kabina

Bezpečnost na prvním místě

Jednotlivé modely lakovacích kabin, s nimiž se v nabídce společnosti Naver setkáte, se od sebe liší nejenom svou velikostí, ale i typem konstrukce a spoustou dalších funkcí, které přispívají k bezpečnosti, ale i rychlosti odvedené práce. Svou pozornost ovšem zaměřte i na kvalitu odsávacích stěn, které v lakovacím boxu odsávají zamořený vzduch směrem k filtračnímu systému a v samotné kabině tak zastávají nesmírně důležitou funkci čističky vzduchu, která chrání především personál, jenž kabinu obsluhuje.

Služby společnosti Naver jsou však mnohem obšírnější. Pomůže vám s přípravou a následnou realizací vašeho projektu, s vyřízením administrativy i s výběrem konkrétních technologických provozů. Zkrátka tu je k vašim službám, tak toho využijte! 

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..