Uvažujete o dovozu auta ze zahraničí? Vsaďte na vozy z Německa

Dovoz aut ze zahraničí

Nejčastější je dovoz aut z Německa a najdou se tu spolehliví obchodníci. S auty se zde obchoduje poctivě, jsou zde prověření automobiloví dealeři. Jen musíte vědět, kteří to jsou. Pokud se obrátíte na prověřenou společnost, ušetříte si spoustu starostí. Technický stav vozidel prověří a nepřekvapí vás stočený tachometr, zamlčená bouračka nebo další skryté vady. Odborníci pro vás najdou auto, které má pravidelný servis a díky péči o vůz i kvalitním silnicím v Německu jsou zdejší vozy ve výborném stavu. Navíc si v Německu pořídíte za stejnou cenu jako u nás často auto v lepší výbavě.

Výběr vhodného vozu a jeho převoz

Výběr auta z dovozu není snadná věc, proto je lepší si nechat poradit. Specializovaná společnost na dovoz aut a Německa za vás vozidla prověří podle VIN kódu a ověří si i prodejce, se kterými doposud ještě nespolupracovali. Zajistí vám individuální dovoz v řádu dvou dnů. O nic se ta nemusíte starat (viz. článek o postupu jak dovézt auto z Německa) a auto z Německa vám přivezou až domů. Dalším krokem je registrace auta z dovozu. Odhlášení od německých úřadů, převozní značky a přihlášení v Česku včetně STK vám zařídí ještě předtím, než vám auto přivezou. Budete mí i záruku. Společnost upřednostňuje autorizované prodejce se zárukou o původu vozidla, platnou servisní knížkou a počtem ujetých kilometrů.

BMW M2 vhodný vůz

Individuální dovoz auta z Německa

Individuální dovoz aut z Německa má mnohá úskalí. Pokud si sjednáte firmu, nečekají vás žádné potíže, ani skryté poplatky. Cena dovozu a náklady se vždy odvíjí od ceny vozu a vzdálenosti, ze které je vůz přivážen. Neplatíte nic navíc za převozní značky či pojištění dovozu. Pokud potřebujete zajistit pomoc s financováním, společnost Doveztodal.cz spolupracuje s bankami i finančními poradci, kteří vám sjednají výhodné financování formou úvěru nebo leasingu. Dovoz aut ze zahraničí je možný i na firmu. Pokud auto z Německa kupujete pro společnost a máte zájem o odpočet DPH, zaměstnanci této společnosti vám vyjdou vstříc. Můžete využít i umytí a přezutí auta nebo zdejšího servisu.

Návod: Jak dovézt ojeté auto ze zahraničí

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..