Novinky v automobilovém světě: Na jaká auta se letos můžeme těšit?

Novinky 2021

Zdá se vám, že se letošní rok ponese ve stejně pochmurném duchu jako ten předcházející? Myslíte si, že nás nic dobrého letos nečeká? Pak jste na omylu! Čeká nás toho hodně – alespoň co se automobilového světa týče. Rok 2021 nám totiž přinese celou spoustu automobilových novinek, z nichž si jen stačí vybrat budoucího parťáka na čtyřech kolech, který nám bude dřímat v garáži. Pojďme se podívat na novinky v automobilovém světě, které nám mají zatím poměrně pochmurný rok plný vládních a protiepidemických opatření zpříjemnit. 

Novinka z automobilky Alfa Romeo přijíždí na scénu

Mezi námi se najde celá spousta fanoušků automobilky Alfa Romeo. Tento italský výrobce vozidel si našel své příznivce možná díky neotřelému vzhledu svých aut, možná díky tomu, co se ukrývá pod kapotou nebo v interiéru. I letos své věrné příznivce jistě potěší, případně přiláká řadu nových. Na scénu totiž vyšle model Tonale, ze kterého jsme si před dvěma lety, kdy se ukázal koncept světu, doslova sedli na zadek. 

alfa_romeo_tonale

Jestli bude Alfa Romeo Tonale stejnou peckou, jako to vypadalo na papíře, to je otázkou. Pokud však ano, bude se jednat o skvostný automobil, který bude mít, co nabídnout. Jeho součástí by měly být nejmodernější technologie, a kromě jiného i konvenční pohonné hmoty, jež doplní plug-in hybridní pohon. Co se týče výkonu, pod kapotou se mu bude ukrývat více jak 240 koní. 

Bude DS 4 dlouho očekávaným průlomem?

O prémiové značce DS jste už mohli slyšet. Přece jenom tato značka působí na trhu už déle jak deset let. Za dobu působení na trhu jsme se však nedočkali zrovna průlomového vozidla, které by nás dostalo do kolen. Vše se však letos může změnit – značka letos odhalí svůj nový vůz, který má přinést tolik potřebnou pozornost. Očekává se, že novinka v podobě DS 4 doslova poblázní trh. Pokud by se očekávání naplnila, pro automobilku by to bylo skvělé. Přesně na tento moment totiž čeká. 

ds-4-2021

Pravděpodobně se bude novinka z dílny prémiové značky definovat avantgardním stylem, který se zkombinuje s luxusem. Jestli tato kombinace bude skutečně trefou do černého, to odhalíme již brzy. 

Můžeme očekávat už jedenáctou generaci Hondy Civic

Vozidla z dílny automobilky Civic patří k poměrně oblíbeným. Možná i proto se pokračovalo v řadě nejoblíbenějšího modelu Civic, který má za sebou už deset generací. Na tu jedenáctou se můžeme letos těšit. 

Honda-civic

Pokud sledujete automobilový trh, pravděpodobně víte, jak bude vozidlo vypadat. Před nedávnem se totiž světu ukázal jeho prototyp, který velmi mile překvapil. Jestli bude prototyp naprostou kopií reálné podoby vozidla, to se dozvíme až v létě, kdy se má zahájit produkce vozidla. Bohužel Evropa si na vozidlo ještě počká. V létě totiž startuje produkce pouze pro americký trh, do Evropy dorazí s menším zpožděním, nechala se slyšet automobilka. 

I Hyundai má, co nabídnout

Jestliže patříte k fanouškům automobilky Hyundai, ani vy nemusíte smutnit. Letos na scénu přijíždí Hyundai Bayon, který je duchovním nástupcem modelu ix20, jenž se v minulosti těšil z tak velké popularity. Novinka z dílny jihokorejského podniku by měla mít délku kolem čtyř metrů a má nabídnout nejen řadu užitečných vlastností, ale také má být za atraktivní cenu, která nezruinuje rodinný rozpočet. 

hyundai bayon

Možná díky své ceně se stane novinka v podobě Hyundai Bayon prodejním hitem. Je to však nyní opět otázkou spekulací, které se potvrdí nebo naopak vyvrátí za několik měsíců. 

Jaguar J-Pace bude ozdobou nabídky automobilky

Jste milovníkem spíše sportovnějších modelů a klasická rodinná auta vás zrovna nelákají? Pokud tomu tak opravdu je, vyčkejte si na novinku, která se aktuálně rodí v dílně automobilky Jaguar. Její nový Jaguar J-Pace patří mezi dlouho očekávané novinky v automobilovém světě a má být doslova ozdobou celé produktové nabídky značky. 

Jaguar-f-pace

Co milovníci této značky ocení, tak zachování stylu a dynamičnosti, kterým je automobilka tak proslulá. Očekává se, že se bude pod kapotou ukrývat pěkné stádo koní, stejně tak má být dokonale technicky propracovaný.

Ohodnoťte tento článek

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..