Nosiče lyží a snowboardů vám usnadní odjezd na zimní dovolenou

Uložení lyží do nosiče na střeše auta

Lyžařská sezóna už pomalu začíná, a jestliže se i vy už teď chystáte na svou zimní dovolenou, pamatujte na to, že přeprava zimního vybavení v autě by se rozhodně neměla podceňovat. Pokud se na hory chystáte s celou rodinou, převážení lyžařského vybavení v autě nepřipadá v úvahu. Nejlepším řešením tak bude dát všechny lyže či snowboardy na střechu vašeho vozidla. K tomu skvěle poslouží nosiče zimního vybavení.

Vsaďte na nosiče lyží a snowboardů

Nosiče lyží a snowboardů jsou bezpochyby nejlepším řešením, jak přepravit zimní výbavu až přímo na hory. Střešní nosiče jsou nejbezpečnější variantou, a navíc ušetříte v interiéru vozidla hodně místa. Střešní nosiče mají téměř vždy uzamykací systémy, vaše věci tak budou zcela chráněny a vy budete ušetřeni toho nepříjemného překvapení, že jste obsah nosičů někde prostě ztratili.

Nosič lyží a snowboardů

Jak vybrat nosiče lyží

Nosiče lyží vybírejte vždy podle typu svého vozidla a počtu párů lyží, které chcete převážet. Je rozdíl, zda vezete jedny, dvoje nebo rovnou čtvery lyže pro celou vaši rodinu. Uklidnit vás určitě může celá řada nosičů, takže se nemusíte obávat, že nenajdete ten správný pro své auto. Vždy se liší zejména provedením a šířkou úložné plochy. Zde platí fakt – čím větší je úložná plocha, tím více lyží se na ni vejde. Nezapomeňte však i na to, že každé lyže a běžky mohou být jinak široké, raději si proto nechte malou rezervu.

Jak vybrat nosiče snowboardů

Nosiče snowboardů se vybírají ve své podstatě stejně, takže klidně v nich převážejte lyže i snowboard dohromady. Nosiče na snowboardy se také vyrábějí v různých velikostech. Pozor si ale dejte na parametry, které uvádí výrobce těchto nosičů.Ty mohou být jen orientační.

Vydejte se letos na hory skvěle vybavení a užijte si rodinnou dovolenou na svahu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..