Mini Cooper S Clubman 2022 si člověka ihned podmaní

Mini Cooper S Clubman 2022

Mini Cooper se stal hitem posledních let. Mezi námi se najde stále více lidí, kteří se doslova na první pohled zamilují do designově dokonalého auta. Automobilka proto logicky využívá této pozornosti, která se vozidlu nabízí, a snaží se přicházet se stále novými a novými řešeními. Před nějakou dobou se nám ukázal i Mini Cooper S, který poskytl daleko víc místa hlavně na zadních sedadlech. Pro milovníky prostoru či ty, kteří prostorné auto vyhledávají, se tak stal hlavním favoritem.

Od roku 2001 uplynula pěkná řádka let

Vzpomínáte si vůbec na dobu, kdy verze Mini vstoupila na trh? Jednalo se o rok 2001 a tehdy vzbudilo nové auto obrovský rozruch. Už od prvního momentu se skvěle prodávalo, což platí dodnes. Je ale třeba konstatovat, že od prvního modelu se vozidla značně posunula. Základní model v porovnání s těmi, které jsou k dostání nyní, už není zrovna praktický ani moderní.

Po nějaké době přišla na trh novinka v podobě Mini Cooperu Clubman. To už se psal rok 2007 a tímto rokem se jméno Clubman doslova zapsalo do historie. A nyní, po dalších několika letech, se můžeme pyšnit jedinečným modelem Mini Cooper S Clubman.

Kde se vzal, tu se vzal Clubman

Věděl jste, že jméno Clubman vychází z historie? Původně se tak jmenoval facelift klasického mini, ovšem měl jinou přední část. Vyráběl se v roce 1970. Dnes je však vozidlo zcela unikátním autem, které se pyšní několika zajímavými detaily nejen uvnitř, ale i v exteriéru.

Vývojáři si s autem dali opravdu záležet. Samotná automobilka se nechala slyšet, že vůz byl navržen tak, aby inspiroval.

Mini Cooper S Clubman 2022 pohled ze strany
Mini Cooper S Clubman 2022 pohled ze strany

Vše vyšperkováno k dokonalosti

Mini Cooper S Clubman je dokonalou kombinací designu, výkonu a vytříbenosti. Na první pohled se pyšní pohodlnými a dynamicky tvarovanými sedadly, která mohou sloužit až pěti cestujícím. Uvnitř jsou osvětlené vnitřní plochy, vše pokryto prvotřídními materiály.

Vozidlo si člověk zamiluje na první pohled. Vzhledová stránka je opravdu podmanivá, palubní deska odpovídá posledním módním trendům a nové technologie jenom umocňují zážitek z jízdy.

Mini Cooper S Clubman 2022 interiér
Mini Cooper S Clubman 2022 interiér

Podtrženo sečteno – Mini Cooper S Clubman je něčím zcela výjimečným.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..