Jaké modely od Volkswagenu jsou nejžádanější?

volkswagen

Volkswagen je na evropském trhu předním výrobcem automobilů. V jeho nabídce najdete celou řadu modelů, přičemž některé jsou žádanější více, jiné zase méně. Pokud vám dosluhuje dosavadní automobil, je nejvyšší čas přemýšlet nad pořízením nového plechového miláčka do rodiny. V následujících řádcích vám představíme z nabídky Volkswagen vozidla, která mají v našich končinách obrovský úspěch.

Volkswagen Polo pro nenáročné

Velké oblibě se těší Volkswagen Polo, které seženete v několika variantách. V podstatě je jedno, po jaké motorizaci sáhnete, protože pokaždé se vám pod ruky dostane hravé vozidlo, s nímž snadno prokličkujete městem. Volkswagen Polo má dostatečný výkon i na to, abyste se s ním vydali na delší cesty, ať už v České republice, nebo někde v zahraničí. Automobil se chlubí sportovním temperamentem, maximálním komfortem a bezpečností.

Volkswagen Polo
Zdroj: www.autopodbaba.cz

Volkswagen Tiguan pro rodiny s dětmi

Jestliže prahnete spíše po větším vozidle, dokonale vás okouzlí Volkswagen Tiguan. Disponuje panoramatickým střešním oknem, přes které se vám otevře nádherný výhled na noční oblohu. Volkswagen Tiguan je vybaven mnoha asistenčními systémy, jež výrazně usnadňují jízdu. Se systémem ParkAsist zvládnete bez problémů zaparkovat. Stejně tak máte dohled nad slepým úhlem. Spolehnout se můžete na vozidlo za jakékoliv situace, ať už cestujete do horských oblastí, nebo někam k moři.

Volkswagen Tiguan

Zdroj: www.autopodbaba.cz

Volkswagen Arteon nejen pro podnikatele

Pokud preferujete elegantní design, nabízí se vám Volkswagen Arteon. Jedná se o vlajkovou loď společnosti Volkswagen, která se chlubí unikátním bočním profilem. Snoubí vysokou kvalitu a nádech limuzíny. Jestliže vám Volkswagen Arteon trochu připomíná futuristické koncepty vozidel, máte správnou představivost, neboť to bylo účelem designérů.

Podívejte se do nabídky společnosti Auto Podbabská, jež nabízí jak nová vozidla, tak i roční a skladová auta.

Volkswagen Arteon

Zdroj: www.autopodbaba.cz

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..