Jak vybrat půjčovnu dodávek a mikrobusů bez komplikací

Projížďka v dodávce

Stěhujete se nebo potřebujete větší auto pro převoz věcí nebo osob a nemáte vlastní? Můžete si ho jednoduše půjčit. Půjčovny dodávek a mikrobusů jsou na trhu už poměrně dlouho a není se čemu divit. V dnešní době, kdy je trendy sdílení osobních automobilů je naprosto běžné půjčit si v podstatě cokoliv.

5 důvodů proč si půjčit užitný vůz:

1. Úspora peněz

Největší výhodou půjčení užitného vozu je samozřejmě úspora peněz oproti pořízení nového. Ať už se jedná a krátkodobý či dlouhodobější pronájem dodávky nebo mikrobusu, nepotřebujete velký kapitál a po pár minutách už můžete převážet potřebné věci.

2. Počet poboček

Kvalitní půjčovny mají zastoupení po celé české republice, tudíž není problém využít půjčovnu dodávek v Praze, Brně nebo Ostravě (dokonce je možné půjčit si dodávku například v Praze a v případě, že potřebujete převézt materiál jednosměrně, vrátit dodávku v Ostravě – wow, zase ušetřeno!).

3. Benefity při dlouhodobém pronájmu

Půjčení dodávky má mnoho dalších benefitů i v případě dlouhodobého pronájmu. Vždy dostanete nový nebo zánovní vůz, který je pravidelně servisovaný. Půjčovny vám také dokáží cenu navrhnout individuálně, jestliže si vůz půjčíte na delší dobu nebo jestliže si půjčujete dodávku pravidelně. Mohou vám také zapůjčit různé nástroje a techniku pro stěhování.

zapůjčení dodávky

4. Nemusíte mít řidičský průkaz

Nevlastníte řidičský průkaz nebo jste už o nějaké ty body přišli? Nevadí, můžete využít dalších služeb půjčovny a půjčit si dodávky s řidičem. A je po starostech.

5. Dovolená s kamarády

A co takhle dovolená. Ano, nejpříjemnější nakonec. Jedete s partou kamarádů na dovolenou, tak proč jezdit zbytečně dvěma nebo více auty. Půjčit si můžete mikrobus. Teď už stačí jen sbírat zážitky.

Kde si dodávku nebo mikrobus půjčit?

Jak jsme již zmínili výše, půjčovny dodávek jsou dnes v každém větším městě. Ať už hledáte půjčovna dodávek Praze, BrněOstravě nebo třeba v Českých Budějovicích, postup je jednoduchý. Stačí zvednout telefon a do půjčovny zavolat nebo navštívit webové stránky a konkrétní vůz si zarezervovat. Není to snadné?

Na co si dát při půjčení dodávky a mikrobusu pozor

V dnešní době si můžete prověřit půjčovnu na internetu pomocí recenzí na webu nebo na sociálních sítích. Získáte tak rychle přehled o tom, zda je zákaznický servis v pořádku a jak se staví k případným komplikacím.

Získání kvalitní recenze

Nebojte se již při rezervaci zeptat co vám není jasné. Například jestli se dá platit v hotovosti či platební kartou, zda je třeba složit za dodávku či mikrobus kauce, nebo zda jsou pro půjčení nějaká omezení.

Závěrem

Ať už si jedete vyzvednout nábytek z IKEA, stěhovat kuchyň nebo s partou na výlet, půjčovny užitných vozů své služby zvedají stále na vyšší úroveň a my jsme za to rádi. Proč této příležitosti jednou za čas nevyužít.

Už jste si nějaký užitný vůz někdy zapůjčili?

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..