Dlouhodobý pronájem aut bez závazků, akontace i startovacích poplatků

Pronájem auta

Mnoho lidí si v posledních letech uvědomilo, že si auto vůbec nemusí kupovat. Místo toho si v rámci operativního leasingu na delší dobu půjčí. Nemusí pak řešit návštěvy servisu, platbu povinného ručení a ubydou jim starosti. Jenže operativní leasing je v mnohých ohledech poměrně omezující.

První problém je, že leasing se zpravidla uzavírá na 2, 3 či 5 let. Dokážete si nyní představit, co bude za dva roky? Pro mnohé lidi je to dlouhá doba, bojí se, že se v jejich životě něco stane a nebudou schopni platit měsíční splátky. Dalším nepříjemným detailem bývají startovací poplatky, často je třeba složit akontaci. Kromě toho pravděpodobně velmi brzy zjistíte, že abyste mohli skutečně jezdit bez starostí, museli byste si platit vyšší tarif leasingu, který není zrovna dvakrát levný. Za základní cenu dostanete opravdu jen základní služby.

Vyzkoušejte raději dlouhodobý pronájem auta Praha

Alternativou k operativnímu leasingu je dlouhodobý pronájem aut. Výhody jsou stejné – získáte auto bez starostí, dálniční známku, platbu povinného ručení a servisní prohlídky za vás vyřeší někdo jiný. Na vás zbyde pouze tankování a doplňování kapaliny do ostřikovačů. A ještě k tomu získáte spoustu výhod.

Vyřídit pronájem auta Praha je mnohem snadnější než podepisovat smlouvu o operativním leasingu. Auto můžete mít po Praze přistavené i do 45 minut, po zbytku ČR nejpozději do druhého dne od objednání. Vše, co k tomu potřebujete, jsou řidičský průkaz, občanský průkaz, peníze na vratnou zálohu a půjčovné.

Dlouhodobé zapůjčení vozu

Užívejte si dlouhodobý pronájem aut s nízkým počtem najetých kilometrů

Pražská autopůjčovna Taggart nabízí k dlouhodobému pronájmu vozy s průměrným stářím 9 měsíců a průměrným počtem najetých kilometrů 18 000. Dostáváte tedy skoro nové auto. Na kolik měsíčně vyjde takový pronájem? Podívejte se přímo na taggart.cz. A kdyby se vám někde podařilo najít lepší cenu, určitě se ozvěte. Taggart by vám v takovém případě dal ještě výhodnější nabídku. Zkuste to. Dlouhodobý pronájem aut vás nenutí se uvazovat, půjčte si vůz třeba na jeden měsíc a poznejte, jaké jsou výhody tohoto přístupu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..